Instagram Facebook
Dziewczyna robiąca brzuszki
Dziewczyna robiąca brzuszki
Dziewczyna robiąca brzuszki
Fitness

Odłóż na bok wymówki i dołącz dziś do wyjątkowych zajęć fitness, które nie tylko pięknie wyrzeźbią ciało, ale także bardzo pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie każdego dnia! W studio Podium Oława zawsze podniesiesz poziom endorfin i przekonasz się, że na każdej sali panuje świetna atmosfera wzajemnego wsparcia. Profesjonalna kadra instruktorska dba o detale i troszczy się o to, aby każdy wykonywał ćwiczenia z przyjemnością, a przede wszystkim z korzyścią dla zdrowia. Przyjdź do nas i pozwól, aby Twoje sportowe cele znów znalazły się na podium!

Jest siedem dni w tygodniu i „kiedyś” nie jest jednym z nich.

Kobiety rozciągające się na matach do jogi

Body & Mind

ikona
Joga

Jeżeli zależy Ci na zajęciach ruchowych, które Cię wyciszą i poprawią postawę Twojego ciała to właśnie je znalazłeś! Joga z pewnością zredukuje napięcia, które każdego dnia gromadzą się w Twoim ciele pod wpływem stresu. Wykonywanie poszczególnych asan i regularna praktyka pozwoli Ci także wzmocnić i uelastycznić wszystkie mięśnie. Wybierz dogodny dla Ciebie termin i zapisz się na jogę w studiu Podium Oława! Czekamy na Ciebie na macie.

ikona
Stretching

Stretching to zajęcia rozciągające ciało. Te ćwiczenia z serii Body&Mind są skierowane zwłaszcza do osób, którym zależy na poprawie zakresu ruchu, poprawie krążenia oraz wsparciu ogólnej wytrzymałości organizmu, a także zapobieganiu kontuzjom. Stretching uaktywni mięśnie Twojego ciała i wesprze funkcje układu kostnego oraz stawów.

Wiek i poziom zaawansowania nie ma znaczenia. Wybierz termin i zapisz się na stretching w Podium już dziś!

ikona
Pilates

Trening całego ciała, połączenie ćwiczeń inspirowanych baletem, jogą oraz ćwiczeniami izometrycznymi. Zapisując się na zajęcia pilates w Podium Oława wzmocnisz mięśnie bez nadmiernego ich rozbudowania. Do niewątpliwych zalet pilatesu należy także odciążenie całego kręgosłupa, poprawa postawy ciała oraz jego ogólne uelastycznienie. Pilates obniża też poziomu stresu. Nie czekaj i zapisz się na te zajęcia już teraz.

ikona
Zdrowy kręgosłup

Podczas tych zajęć nareszcie odpowiednio zadbasz o stan swojego kręgosłupa. Pomożemy Ci zniwelować ból w obrębie różnych jego odcinków. Nauczysz się także utrzymywać prawidłową postawę ciała. Zajęcia zdrowy kręgosłup zapobiegają zmianom zwyrodnieniowym kręgosłupa, wzmacniają mięśnie grzbietu, dzięki czemu staniesz się bardziej sprawny. Trenuj z nami regularnie, a zbudujesz także swoją ogólną wytrzymałość oraz lepszą elastyczność. Zapraszamy do ćwiczeń! Zapisy trwają. Wybierz dogodny termin i dołącz do grupy.

Cardio

ikona
Tabata

Wysoka intensywność, budowanie siły i korzystny wpływ na wytrzymałość organizmu. To właśnie tabata! Dołącz do wspólnego treningu, który zaangażuje wszystkie mięśnie Twojego ciała, wzmocni serce oraz wydolność organizmu. Marzysz o tym, by zrzucić wagę i pięknie wymodelować ciało? Wybierz tabatę i osiągnij swoje cele w rytm energicznej muzyki. Zapraszamy na nasze zajęcia.

ikona
Fat burning

To doskonały trening dla miłośników nieco bardziej intensywnych ćwiczeń. Jest to doskonałe połączenie ćwiczeń siłowych zarówno z wykorzystaniem obciążenia własnego ciała, jak i sprzętu oraz różnych technik biegowych. Fat burning znany też często pod nazwą fat killer jest treningiem, który szybko spala tkankę tłuszczową i rzeźbi sylwetkę. Dołącz do tych zajęć już dzisiaj.

ikona
Step

Wzmocnij wydolność, zredukuj napięcia w ciele i zaangażuj do pracy ciało i pamięć! Przyjdź na step i rozpocznij razem z nami doskonały trening cardio, który sprawi, że spalisz mnóstwo kalorii wspaniale się przy tym bawiąc. Podczas tych zajęć będziesz wykonywać krok po kroku układy choreograficzne z wykorzystaniem specjalnej platformy treningowej czyli właśnie stepu. Zapomnisz o problemach, zrelaksujesz się i pięknie wyrzeźbisz całą swoją sylwetkę. Zapraszamy na zajęcia. Zapisz się już dzisiaj!

ikona
Cycling

A może by tak wskoczyć na rower stacjonarny i poprawić swoją kondycję? Przyjdź na zajęcia cycling i w rytm motywującej i bardzo energicznej muzyki zacznij wzmacniać mięśnie nóg i spalać tkankę tłuszczową. Wszystko we wspaniałej atmosferze wzajemnego wsparcia i dopingu. Dasz radę! Przekonaj się sam i zapisz się na cycling już dzisiaj!

Kobiety ćwiczące na stepach
Mężczyzna ćwiczący na siłowni

Functional

ikona
Strong by zumba

Zajęcia strong by zumba to trening bez użycia żadnego sprzętu, który jest idealnie dopasowany do muzyki i zawiera w sobie trening siłowy, funkcjonalny oraz cardio. Od klasycznej zumby odróżnia go to, że wyeliminowano z planu ruchy oparte wyłącznie na tańcu. Tutaj poprawisz m.in. koordynację ruchową i stabilizację swojego ciała świetnie się przy tym bawiąc. Podniesiemy tętno i podkręcimy metabolizm, a także spalimy mnóstwo kalorii. Gotowy? Czekamy na Ciebie na sali.

ikona
Trening funkcjonalny

Podczas treningu funkcjonalnego wykonasz ćwiczenia, które będą Ci często przypominać codzienne czynności (marsz, wchodzenie po schodach, sięganie po określony przedmiot lub wstawanie z krzesła). Trening wykonywany jest jednak w szybszym tempie i z użyciem dodatkowego obciążenia w postaci kettlebells czy hantli. Wzmocnij swoje ciało i daj się ponieść endorfinom! Popraw krążenie, wytrzymałość i pozbądź się zbędnych kilogramów razem z nami. Zapraszamy na trening funkcjonalny!

ikona
Crossfit

Przysiad, martwy ciąg, zarzut, wyciskanie. To tylko kilka podstawowych ćwiczeń podczas zajęć crossfit. Tu poznasz prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru swojego ciała, ale i nauczysz się m.in. pracować ze sztangą. Domeną crossfitu jest funkcjonalność. Regularnie biorąc udział w tych zajęciach staniesz się zauważalnie szybszy, silniejszy i o wiele bardziej wytrzymały. Duży wybór ćwiczeń sprawi, że te zajęcia na pewno szybko Ci się nie znudzą. Dołącz już dzisiaj!

Strength

ikona
Body Shape

Intensywne spalanie tkanki tłuszczowej, modelowanie figury i budowanie masy mięśniowej to piękne skutki regularnego udziału w zajęciach typu body shape. Dołącz do ćwiczeń, które zdecydowanie poprawią wygląd Twojej sylwetki i ukształtują m.in. mięśnie brzucha, nóg, pleców ramion oraz klatki piersiowej. Podczas zajęć wykorzystywane są piłki, stepy i hantle. Zapraszamy! Dopisz się już dzisiaj.

ikona
Piloxing

Boks, taniec i pilates. To właśnie piloxing. Z pozoru mocno odmienne dyscypliny sportowe zostały genialnie połączone w jedną całość. Te zajęcia angażują całe Twoje ciało. Ciosy rękami, wykopy nogami, poruszanie się w rytm energicznej muzyki, a na koniec wzmacnianie i rozciąganie mięśni. Podczas piloxingu spalisz tłuszcz i pięknie poprawisz kondycję fizyczną. A wszystko to w doskonałej atmosferze. Nie może Cię zabraknąć na sali. Dołącz już dzisiaj!

ikona
TBC

Podczas Total Body Conditioning zadbamy o całe Twoje ciało! Wykonuje się tutaj tradycyjne ćwiczenia aerobowe, które po pierwsze podniosą Twoje tętno i sprawią, że szybciej spalisz kalorie. Regularnie uczęszczając na treningi TBC pięknie wyrzeźbisz także swoją sylwetkę i poprawisz wytrzymałość oraz siłę. Podczas ćwiczeń wykorzystuje się zarówno sprzęt obciążeniowy, jak i elementy, które nie wymagają dodatkowego ciężaru. Wybierz dogodny termin i dołącz do tych zajęć jak najszybciej!

ikona
Brazylijskie pośladki

Marzysz o jędrnych i zgrabnych pośladkach? Ten trening jest idealny właśnie dla Ciebie! Tutaj celem (oprócz kształtnej pupy) są również uda i pięknie wyrzeźbiony brzuch. Pracujemy tu z obciążeniem własnego ciała, jak i taśmami oporowymi i sztangami. Dzięki temu trening staje się jeszcze bardziej efektywny. Wzmocnij stawy i baw się dobrze w rytm motywującej muzyki. Czekamy na Ciebie na sali!

ikona
Płaski brzuch

Trening skupiony na wszystkich mięśniach brzucha! Tutaj wzmocnisz, ukształtujesz i wyrzeźbisz właśnie te mięśnie. Te zajęcia rozpoczniemy od krótkiej rozgrzewki, aby stopniowo skupić się na wyizolowanych pozycjach, które doskonale wyćwiczą mięśnie brzucha oraz grzbietu. Sprawi to, że ustabilizujesz pozycję całego ciała poprzez wzmocnienie gorsetu mięśniowego utrzymującego kręgosłup. Płaski brzuch jest w zasięgu Twojej ręki. Przyjdź na trening i zrób pierwszy krok w kierunku wymarzonej sylwetki. Zapisz się już teraz!

ikona
Mini Bands Workout

Gumy oporowe mini band pomogą Ci jeszcze lepiej wzmocnić poszczególne mięśnie ciała i sprawić, że Twoje ciało stanie się jędrniejsze i jeszcze bardziej elastyczne. Taśmy mini band o różnym stopniu rozciągliwości to cieszące się dużą popularnością akcesorium treningowe, które sprawia, że wykonywane ćwiczenia przynoszą wspaniałe efekty w niedługim czasie, pod warunkiem, że trenujesz regularnie. To jak? Kiedy przyjdziesz na zajęcia? Zapraszamy!

ikona
Fitball

Małe i duże piłki fit ball oraz ich niestabilna powierzchnia sprawia, że uczestnicy tych zajęć szukają balansu ciała, a także świadomie pracują nad techniką wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Wszystko to sprawia, że wzmacniają wszystkie mięśnie głębokie ciała, które są odpowiedzialne za sylwetkę i wyprostowaną postawę. Znaczna poprawa koordynacji, odciążenie stawów oraz kręgosłupa to tylko niektóre zalety tego treningu. Dołącz do zajęć i odkryj jeszcze więcej atutów fit ball!

ikona
Trening obwodowy

Trening obwodowy polecamy zarówno osobom początkującym, które chcą przyzwyczaić mięśnie do wysiłku i zbudować swoją kondycję fizyczną od zera, ale także wszystkim, którzy uprawiają sport regularnie, ale zależy im na poprawie dotychczasowych wyników. Zajęcia o wysokim stopniu intensywności. Budują siłę, angażują wszystkie grupy mięśniowe i wyzwalają dużą dawkę endorfin. Dołącz już dzisiaj.

ikona
Fit jumping

Czy wiesz, że podczas tego treningu możesz spalić nawet 1000 kalorii? A do tego jeszcze odstresujesz się, odprężysz i poczujesz na nowo dziecięcą radość z ruchu i dobrej zabawy. Zajęcia na trampolinach wpływa pozytywnie na cały układ mięśniowy ciała, poprawia równowagę i koordynację ruchową. Jest tu miejsce na intensywność, ale i spokojne rozciąganie. Wszystko w pełnej równowadze i w doskonałej atmosferze. Czekamy na Ciebie! Zapisz się na fit jumping już teraz.

Kobiety ćwiczące na siłowni