Instagram Facebook
Chłopiec i dziewczynka
Chłopiec i dziewczynka
Chłopiec i dziewczynka
Strefa dzieci

Odkryj prawdziwy talent Twojego dziecka. Pozwól mu rozwijać swoje pasje i swobodnie wyrażać siebie każdego dnia. Kto wie, być może to, co odkryje w sobie dzisiaj na sali treningowej, któregoś dnia znacząco wpłynie na jego przyszłość i pozwoli mu obrać jeszcze lepszą ścieżkę życia i kariery? Każde dziecko nabierze tutaj pewności siebie, nauczy się współpracować z innymi, wzmocni swoje naturalne talenty i predyspozycje. Przede wszystkim jednak aktywnie spędzi czas w doskonałej atmosferze, pełnej wzajemnego wsparcia i dobrego humoru! Zapraszamy dzieci w każdym wieku na zajęcia ruchowe i taneczne do Podium Oława.

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

Bawiące się dzici

Zajęcia dla dzieci

Hip-hop dla dzieci

Zapisz swoją pociechę na hip-hop! Nowoczesny styl tańca, który pokocha każde dziecko. Duża dynamiczność, skoczność i niepowtarzalny klimat to tylko kilka cech hip-hopu. Podczas tych zajęć tanecznych każdy może wyzwolić swoją energię. To żywiołowy rodzaj tańca, który jest nastawiony na ekspresję ruchu. Zawsze uśmiechnięci instruktorzy, sprawiają, że ich entuzjazm zawsze udziela się wszystkim dzieciom. Zajęcia z hip-hopu w Podium Oława prowadzone są w różnych grupach wiekowych:

  • HIP-HOP dla dzieci 6-9 lat
  • HIP-HOP dla dzieci i nastolatków 10-12 lat
  • HIP-HOP dla nastolatków pow.13 lat
  • HIP-HOP dla nastolatków pow.16 lat

Liczba miejsc w poszczególnych grupach jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj i zapisz swoją pociechę na zajęcia hip-hop już dzisiaj!

Jazz / Modern

Zajęcia taneczne rozciągające poszczególne grupy mięśniowe, poprawiające motorykę ciała i rozwijające kreatywność uczniów. Tutaj uczymy ekspresyjnie wyrażać w tańcu swoje uczucia oraz emocje. Dziecko wyzwoli w sobie swobodę ruchu i będzie się doskonale bawić. Zajęcia jazz/modern mają energetyczny i czasem teatralno-artystyczny charakter. Zapraszamy dzieci w każdym wieku i każdym stopniu zaawansowania.

Taniec towarzyski dla dzieci

Kurs tańca towarzyskiego dla dzieci to zajęcia, na których nie może zabraknąć Twojej pociechy. Tutaj pozna nowych przyjaciół i opanuje m.in. kroki walca angielskiego, walca wiedeńskiego, tanga, foxtrota czy quickstepa. Każdy dowie się tutaj także jakimi zasadami rządzą się na parkiecie tańce tj. samba, cha-cha, rumba, jive i pasodoble. Zapraszamy najmłodszych na parkiet! Zapisz swoje dziecko już dzisiaj na kurs tańca towarzyskiego dla dzieci w Podium Oława. Zapraszamy serdecznie.

Cheerleading

Cheerleading to fantastyczne zajęcia, które łączą w sobie taniec dla dzieci oraz gimnastykę akrobatyczną. Każde dziecko rozwinie tu pewność siebie, pozna wiele ciekawych układów choreograficznych, nawiąże nowe przyjaźnie i poprawi koordynację ruchową. Podczas tych zajęć królują pompony! Kochają je wszystkie dzieci. Zapraszamy maluchy w każdym wieku. Wybierz dogodny termin i zapisz swoje dziecko na zajęcia cheerleading w Podium Oława!

Pole dance

Pole dance dla najmłodszych łączy w sobie taniec z elementami gimnastyki i akrobatyki na drążku pionowym. Dzieci wzmacniają na rurce mięśnie całego ciała, nabierają sprawności i siły. Pierwsze kroki w nauce pole dance polegają na opanowaniu prostych ćwiczeń wzmacniających i rozciągających ciało. Uczymy dzieci podstawowych chwytów, obrotów i figur. Pierwszy etap nauki to także oswajanie się nową formą treningu oraz rozwijanie świadomości własnego ciała. Na zajęcia należy przyjść w krótkich spodenkach. Zapisz dziecko na najbliższe zajęcia!

Taneczna Akademia Malucha!

Witamy w Tanecznej Akademii Malucha! To właśnie tutaj pod okiem najlepszych opiekunów i instruktorów Twoja pociecha spędzi fantastyczny czas z rówieśnikami. Kto wie, być może Twoje dziecko odkryje podczas naszych zajęć pierwsze wrodzone talenty i naturalne predyspozycje do tańca i ekspresji w ruchu? Warto się przekonać i zapisać je na zajęcia Disney Dance dla maluszków lub zajęcia taneczne hip-hop dla najmłodszych! Zapraszamy serdecznie.

Tańczące dzieci