Instagram Facebook
Kobieta z kubkiem kawy
Kobieta z kubkiem kawy
Kobieta z kubkiem kawy
Kawiarnia

Przed zajęciami lub tuż po udanym treningu koniecznie wstąp do Podium Cafe na przepyszną kawę! Właśnie tu, w naszej klimatycznej kawiarni, zamiłowanie do sportu przeplata się z pyszną kawą sprowadzaną z najdalszych zakątków świata oraz spotkaniami osób, które połączyła na sali treningowej wspólna pasja. Gdy tu zajrzysz z chęcią zaserwujemy Ci nie tylko klasyczne espresso, ale też smakowe latte czy flat white. Usiądź wygodnie i rozkoszuj się aromatycznymi napojami. W naszym wyjątkowym menu odnajdziesz także m.in. sezonowe herbaty, świeżo wyciskane soki czy koktajle. A gdy nabierzesz apetytu na małe co nieco, nie wahaj się i zamów pyszne naleśniki, bajgle, sałatki ciasta czy desery.

Pamiętaj, że zawsze stawiamy na PODIUM jakość każdego produktu i obsługę klienta. Zapraszamy serdecznie do Podium Cafe. Tu odetchniesz, naładujesz baterie i odzyskasz pełną moc do dalszych ćwiczeń!

Filiżanka z kawą

Kawa i nie tylko

Gdy tu zajrzysz z chęcią zaserwujemy Ci nie tylko klasyczne espresso, ale też smakowe latte czy flat white. Usiądź wygodnie i rozkoszuj się aromatycznymi napojami. W naszym wyjątkowym menu odnajdziesz także m.in. sezonowe herbaty, świeżo wyciskane soki czy koktajle.

Pyszne posiłki i desery

A gdy nabierzesz apetytu na małe co nieco, nie wahaj się i zamów pyszne naleśniki, bajgle, sałatki ciasta czy desery.

Kulki owsiane